Identifikohet viktima, 52-vjeçarja dyshohet se…

Mëngjesin e kësaj të enjte, pranë zonës së quajtur “Uji i Ftohtë” në Vlorë është gjetur një trup i pajetë dhe më pas është identifikuar se i përket shtetases R. V., 52-vjeç. Sipas policisë së Vlorës dyshohet se 52-vjeçarja e cila besohet se vuante nga skleroza është mbytur aksidentalisht në det. Sakaq, grupi hetimor vijon punon […]

Identifikohet viktima, 52-vjeçarja dyshohet se… Read More »