“Ka mundësi të më lësh rehat?”/ Olta kapet me Kiarën pas daljes nga BBV, video bëhet virale: Ik më lër…(VIDEO)

Olta dhe Kiara dy ish-banore të BBV janë takuar së fundmi në ambientet e Top Channel. Dyshja ka zgjedhur të ndajë një video së bashku në rrjetet sociale duke bërë gjithashtu edhe një shaka per fansat. Teksa shfaqen pranë njëra-tjetrës, ish-banoret bëjnë sikur zihen. Olta: Gati ta filloj inçizimin? Shikoni me kë jam këtu. Kiara: […]

“Ka mundësi të më lësh rehat?”/ Olta kapet me Kiarën pas daljes nga BBV, video bëhet virale: Ik më lër…(VIDEO) Read More »