“Ik ore bëje vetë Çfarë bëri Elvana Gjata në emision që i habiti

ëngëtarja e dashur për publikun, Elvana Gjata, do të jetë e ftuara speciale e këtij episodi në “Më lër të flas”. Në intervistën për Romeo dhe Donald Veshajn, artistja ka folur për koncertin e 22 qershorit dhe ka dhënë detaje ekskluzive. Siç duket dhe nga kjo video do të jetë një e premte për të […]

“Ik ore bëje vetë Çfarë bëri Elvana Gjata në emision që i habiti Read More »