Iku nga shtëpia për të takuar burrin që njohu online, trupi i gruas

Një histori tronditëse është bërë publike, pas zbardhjes së zhdukjes së një 51-vjeçareje meksikane. Blanca Arellano ndërroi jetë pasi u vra në mënyrë makabre, teksa trupi iu copëtua dhe organet iu shitën. Gjithçka nisi kur ajo fluturoi nga Meksika për në Peru, për të takuar njeriun me të cilin u dashurua në internet. Blanca Arellano […]

Iku nga shtëpia për të takuar burrin që njohu online, trupi i gruas Read More »