“Efit nuk i dihet emri i të dashurit”, rrjeti i kthen “bumerang” akuzat Ilda Bejlerit: Kush është babai i fëmijës tënd

Ilda Bejleri ishte mbrëmjen e djeshme e ftuar në ‘Big Brother Fan Club’ për të folur mbi banorët dhe lojën e tyre. Moderatorja ishte përkrahse e lojës së Luizit, të cilin e cilësoi si lojtarin më të mire të të gjithë ‘Big Brother-ave’. E nga ana tjetër kishte kritika për Efin, që e cilësoi si […]

“Efit nuk i dihet emri i të dashurit”, rrjeti i kthen “bumerang” akuzat Ilda Bejlerit: Kush është babai i fëmijës tënd Read More »