Plas sherri në studio/ Bido i kthehet Zhulalit

Ardit Bido, Profesor i Asociuar në Marrëdhëniet Ndërkombëtare dhe Ilda Zhulali, ekspertja për çështjet Ndërkombëtare, janë përfshirë një debat në studion e emisionit “Open” në Neës24. Shkak është bërë deklarata e presidentit francez Emmanuel Macron për pezullimin e liberalizimit të vizave për Kosovën. Gjatë diskutimit, Bido u ndërpre nga Zhulali, i cili iu kthye duke […]

Plas sherri në studio/ Bido i kthehet Zhulalit Read More »