“Kur tjetra thotë i dhashë të brendshmet”/ Çfarë ndodhi mes çiftit? Kiara mërzitet me Luizin: Të më qeshi Jori dhe Dea…

Mbrëmjen e djeshme Luiz Ejlli bëri një plan se si të fuste në sherr Kiara Titon me Jori Dellin. Këngëtari donte ta bënte xheloze dhe të shikonte reagimin e saj. Teksa këtë plan Luizi ia tha Jorit, aty pranë ishin edhe Elvis Pupa, Efi Dhedhes, Nita Latifi dhe Dea Mishel. Këto dy të fundit i […]

“Kur tjetra thotë i dhashë të brendshmet”/ Çfarë ndodhi mes çiftit? Kiara mërzitet me Luizin: Të më qeshi Jori dhe Dea… Read More »