JiL.al - Jeto i Lumtur

Kuiz

Porti i Durrësit, Rama pranon se shpërndau një “lajm të rremë”: Gabova!

Merr lajme ekskluzive   Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë  duke klikuar kët Kryeministri Edi Rama përmes një postimi në Twitter, pranon se postimi i tij i djeshëm mbi “Manhatanin e Zagrebit” nuk reflekton “Manhatanin e Zagrebit”. Ai ka kërkuar ndjesë, pas publikimit të lajmit se projekti në Zagreb është anuluar. […]

Porti i Durrësit, Rama pranon se shpërndau një “lajm të rremë”: Gabova! Read More »

“Film aksion” në Kretë/ Dy grekët i vihen nga pas familjes gjermane për ta vrarë, me thika në duar…

Merr lajme ekskluzive   Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë  duke klikuar këtu Një ngjarje e rëndë që mund të ishte kthyer në tragjedi ka ndodhur këtë të premte në zonën Perama Mylopotamos në Rethymno të Kretës. Dy greke kanë dashur të vrasin një familje me turistë gjermanë dhe e gjitha

“Film aksion” në Kretë/ Dy grekët i vihen nga pas familjes gjermane për ta vrarë, me thika në duar… Read More »

Scroll to Top