JiL.al - Jeto i Lumtur

Rreth Nesh

Historiku / Misioni

E nisur 4 vite më parë si një pasion për të motivuar të rinjtë me thënie dhe frymëzime, sot Platforma JiL.al është kthyer në një nga hapësirat më të ndjekura në arenën mbarëshqiptare me mbi 485 Mijë+ ndjekës aktiv në rrjetet sociale, mbi 23 Mijë+ publikime dhe mbi 795 Mijë+ vizitorë në muaj këtu në web.

Fokusi ynë qendror është motivimi, edukimi dhe frymëzimi i lexuesve tanë përmes publikimeve të përzgjedhura si shkrime, thënie, fragmente, poezi, histori suksesi dhe jo vetëm. Gjithashtu në JiL.al do të gjeni info dhe të rejat më të fundit nga aktualiteti, politika, showbizi, vendi, rajoni dhe bota.

Thëniet origjinale frymëzuese dhe motivuese janë pjesë e identitetit të faqes tonë. Ndërkohë, stafi ynë kujdeset që publikimet dhe lajmet të jenë nga burime sa më të besueshme.

JiL.al | Informohu – Frymëzohu – Jeto i Lumtur

Na Ndiqni

Scroll to Top