JiL.al - Jeto i Lumtur

Kur të dalësh jashtë

“Kur të dalësh jashtë do e kuptosh…”/ Efi nuk i del inati ndaj Luizit dhe ia thotë troç: Për lojën tuaj mua më torturuat

Përplasjet e fundit mes Luizit dhe Efit si shkak i Kiarës, duket se do të mbajë pezull marrdhënien e antarëve të grupit “LEK”. Efi nuk e ka falur sjelljen e Luizit kundrejt saj dhe e paralajmëron se “gjithçka do ta shohë, pasi të dalë”. Pjesë nga biseda: Luizi: Ajo të tha “Du Luizin e Efin […]

“Kur të dalësh jashtë do e kuptosh…”/ Efi nuk i del inati ndaj Luizit dhe ia thotë troç: Për lojën tuaj mua më torturuat Read More »

“Kur të dalësh jashtë do pendohesh!”, Efi debaton me Luizin, Arbër Hajdari: E shëmtuar kur ngre lojën në kurriz të të tjerëve

Luizi dhe Efi kanë patur një debat në Big Brother Vip. Efi: A të pyeta ka diçka që nuk shkon me ne? Luiz: Për çfarë e ke bërë atë deklaratë jashtë? Deri në momentin që nuk do e thuash këtë qëndrim do mbaj. Efi: Kur të dalë nga këtu nuk të shikoj dot njësoj. Unë

“Kur të dalësh jashtë do pendohesh!”, Efi debaton me Luizin, Arbër Hajdari: E shëmtuar kur ngre lojën në kurriz të të tjerëve Read More »

Scroll to Top