JiL.al - Jeto i Lumtur

Ngjarje e rëndë në Kukës gjendet i vetëvrarë me armë zjarr person

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në fshatin Kalimash ku një 75-vjeçar është gjendur pa shenja jete nga familjarët. Dyshohet se i moshuari është vetëvrarë me armë zjarri.

“Kukës/ Informacion paraprak.

Rreth orës 14:30, në fshatin Kalimash, Kukës, në banesë është gjetur nga familjarët dyshohet i vetëvrarë me armë zjarri shtetasi I. S., rreth 75 vjeç.

Grupi hetimor në drejtimin e Prokurorisë, vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor të këtij rasti”, njofton policia.

Scroll to Top