JiL.al - Jeto i Lumtur

Aksident me vdekje në Lushnje…

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Aksident me vdekje në Lushnje. Ngjarja ka ndodhur në Golem.

Policia vendore informon se ‘rreth orës 17:40, në Golem, Lushnjë, automjeti tip “Volkswagen” me drejtues shtetasin S. V., 64 vjeç, banues në Pojan, ka aksidentuar me pasojë vdekjen një shtetas, ende i paidentifikuar.

U shoqërua drejtuesi i mjetit në Komisariat, me të cilin po kryhen veprimet procedurale.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e shtetasit që ka ndërruar jetë dhe për zbardhjen e shkakut të aksidentit’.