JiL.al - Jeto i Lumtur

Arjon Muça zbulon të keqen e Bora Zemanit: Kur futet në studio…

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Moderatori Arjon Muça ishte sot i ftuar në “E Diell”, ku u bë pjesë e disa rubrikave.

Në një lojë me motrat Zyba, ish-konkurrente të “Përputhen”, ai u pyet për një veçori të mirë dhe një veçori të keqe të Bora Zemanit.

Arjoni tha se Bora është shumë puntore dhe e do karrierën, por e keqja e saj është që nuk përshëndet kurrë kur futet në studio.

Kujtojmë se Arjoni e ka njohur nga afër mdoeratoren pasi ka qenë disa herë opinionist në “Prime”.

Scroll to Top