JiL.al - Jeto i Lumtur

Horoskopi ditor, e premte 3 qershor 2022

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Dashi

Kjo e premte do jetë shumë e komplikuar. Mundohuni të ruani përqendrimin, pasi në të kundërt rrezikoni që të gaboni rëndë gjatë orëve të punës. Gjatë pasdites gjërat do shkojnë disi më mirë, por ka shumë mundësi që të ziheni me partnerin për shkak të problemeve familjare. Shëndeti paraqitet i mirë.

Demi

Dita do ju dhurojë kënaqësi të shumta si në punë edhe në fushën e ndjenjave. Në mbrëmje do kaloni disa momente të këndshme në shoqërinë e partnerit, duke bërë që të përmirësoni raportin. Situata financiare po vjen drejt përmirësimit.

Binjakët

Do të zgjoheni me humor të keq, duke bërë që dita të mos ecë mbarë. Do të debatoni pothuajse me të gjithë. Mundohuni të mos e teproni, pasi rrezikoni që ta prishni raportin me njerëzit përreth, përgjithmonë. Vetëm në mbrëmje humori do të vijë drejt përmirësimit, në sajë të një personi të afërt, i cili do ju ngrejë moralin.

Gaforrja

Ju pret një ditë shumë e ngjeshur, por edhe e frytshme. Mbrëmja do ju gjejë të lodhur, por të kënaqur nga ajo që keni bërë. Kjo është dita e duhur për të bërë investime financiare, pasi do të rezultojnë të frytshme. Situata ekonomike nuk është shumë e mirë, por mos u shqetësoni pasi shumë shpejt gjërat do të ndryshojnë.

Luani

Dita do të karakterizohet nga ulje- ngritje, por nuk do jetë e gjitha negative. Një lajm që do mësoni në mëngjes do ju mbushë me lumturi. Sa i takon fushës së ndjenjave, dita do jetë e qetë, por kushtojini më shumë vëmendje partnerit, pasi herët apo vonë rrezikoni që ta mërzisni.

Virgjëresha

Do t’iu duhet të merrni një vendim të rëndësishëm lidhur me të ardhmen tuaj. Mundohuni të mos nxitoheni, pasi rrezikoni që të gaboni. Orët e punës do i kaloni pa u ndjerë dhe më pas do ju ngelet kohë për t’ia dedikuar familjes. Kujdes me peshën, ndërsa në përgjithësi shëndeti paraqitet mirë.

Peshorja

Do të keni mundësi të kaloni më shumë kohë në shoqërinë e miqve tuaj, duke kaluar orë të kënaqshme. Përballojini të gjitha problemet lehtësisht, pasi stresi vetëm sa do i komplikojë gjërat. Diçka në shtëpi nuk do shkojë siç duhet, por mos u inatosni, pasi çdo gjë kalon.

Akrepi

Kjo ditë do i dedikohet blerjeve, por mundohuni që të qëndroni brenda buxhetit të parashikuar për shpenzime. Përballojini të gjitha situatat me kurajo. Do të takoni një ish- partnerin tuaj dhe do të turbulloheni. Nuk do jeni të sigurtë nëse ka përfunduar çdo gjë.

Shigjetari

I keni kushtuar gjithmonë shumë rëndësi miqësisë, por këtë të premte do kuptoni se keni gabuar me besimin e tepruar. Rezervohuni në vijim. Gjatë kësaj dite do të shfaqni hapur ndjenjat tuaja, dhe do mundoheni të kuptoni nëse është mirë që të vazhdoni lidhjen apo ta ndërprisni atë. Mbrëmja do të sjellë lajme të mira.

Bricjapi

Kjo nuk do jetë një ditë aspak pozitive sa i takon fushës së ndjenjave. Mundohuni që të mos debatoni me partnerin, pasi të jeni të sigurtë se sherri është i garantuar. Situata juaj financiare nuk do jetë e mirë, ndaj kujdes me blerjet. Raportet me disa miq, do jenë vërtetë të mira, ku një pjesë do ju ofrojnë ndihmën e tyre.

Ujori

Do të kaloni një ditë të bukur, ku qysh në mëngjes do të kuptoni se çdo gjë do shkojë më së miri. Mëngjesin do preferoni ta kaloni me familjen e mbledhur, ku do kaloni çaste harmonie. Edhe në punë gjërat do të ecin mirë. Zhvillime pozitive priten edhe në fushën ekonomike.

Peshqit

Në këtë periudhë jeni shumë të tensionuar, ndaj dilni në ajër të pastër, praktikoni sport dhe përmirësoni raportet me shoqërinë. Do të merrni reagime pozitive nga një aktivitet që sapo keni nisur. Zënkat me partnerin do të jenë thjesht një kujtim i hidhur, ndërsa ju do të ndiheni shumë të lumtur në raportin në çift.

https://jetoilumtur.al/

Scroll to Top