JiL.al - Jeto i Lumtur

Kiara na prezanton me albumin më të bukur familjar

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Moderatorja Kiara Tito  dhe këngëtari Luiz Ejlli mesa duket po shijonë pushimet në bregdetin e jugut.

Sëbashku me vogëlushen e tyre Luna Mari çifti është dhe në shoqërinë e familjarëve të moderatores.

Përmes një albumi të postuar në rrjetin social “Instagram” Kiara ka shpërndarë me ndjekësit disa fotografi të përzgjedhura nga kjo javë ku nuk mungon vogëlushja, vëllai i saj Rayan dhe e ëma.

Scroll to Top