JiL.al - Jeto i Lumtur

Pamje: Më në formë se kurrë, Nora Istrefi pozon me bikini dhe pa make up nga pishina e saj

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Shqipëria shquhet për vajza të bukura, e një ndër to është edhe Nora Istrefi.Kështu, Leonora ka zgjedhur të jetë pranë disa nga kolegëve të saj të shoëbizzit kosovar, kolegë këta që pasi kanë qëndruar me Leonorën, as nuk kanë “guxuar” të afrohen te Nora, pas raportit të tensionuar të krijuar.

Për ata që nuk e dinë këngëtaret kanë qenë shoqe kohë më parë, por tani as nuk përshëndeten me njëra-tjetrën. Shkak për prishjen e marrëdhënieve mes tyre ishte pikërisht kënga “Sa t’kom dasht”, e cila ishte realizuar për ta kënduar Leonora, por që e kishte marrë Nora. Kënga u realizua nga Flori Mumajesi për Leonora Jakupin dhe kjo e fundit ia tregoi Nora Istrefit, e cila e regjistroi këngën në një studio tjetër.

Ju kujtojmë që gjatë sfilatës së Valdrin Sahitit, në dhomat e grimit, mes Leonora Jakupit dhe Norës ka pasur momente tensioni. E njëjta situatë është vënë re edhe në festën e organizuar pas shfaqjes. Nora Istrefi ka zgjedhur të qëndrojë në tavolinë me të afërmit e saj, duke qëndruar larg nga Leonora, por edhe nga miqtë e përbashkët.

https://jetoilumtur.al/

Scroll to Top