JiL.al - Jeto i Lumtur

Beatrix Ramosaj me thumba: Ti s’ke dit me m’vlerësu, vetja tepër t’ka pëlqy, tash qe s’jom mo me ty…

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Artistja shqiptare, Beatrix Ramosaj vazhdon të jetë një nga personazhet më të komentuara pas pjesëmarrjes në “Big Brother VIP”.

   

Këngëtarja Ramosaj duket se është në formë të mirë derisa nuk po i ndalon postimet me fotografi dhe video të ndrysh me 

Siç dihet marrëdhënia e saj me aktorin e humorit, Donald Veshaj, solli mjaft shumë polemika në publik, derisa dyshja kanë shkëputur kontaktet pas finales së shout.

Së fundi, duke qenë se Veshaj u pa bashkë me moderatoren Bora Zemani, edhe Trixa ka diçka për të thënë.

Artistja ka postuar një video në “TikTok”, me një veshje mjaft seksi derisa dëgjohej kënga e Capital T “U bo vonë”, tekst ky mjaft i thumbuar, e që nuk dihet ta ketë për Donaldin, duke qenë se ai ishte i dashuri i saj i fundit.

Showbiz Info

Jeto I Lumtur.al

Scroll to Top