JiL.al - Jeto i Lumtur

Blendi Fevziu apo Aurela Gaçe? Fotografia nga fëmijëria që po “trazon” rrjetin. Po ju e gjetët kush është personazhi i njohur

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Moderatori i njohur, Bledi Fevziu, ka postuar në rrjetet sociale një fotografi nga fëmijëria.

Në fotografi ai ka dalë i buzëqeshur dhe me flokë të gjatë e të dendur, ndryshe nga sot, kur flokët i mungojnë.

“As vetë nuk e di sa vjeç kam qenë këtu”, ka shkruar Fevziu krahas fotografisë. 

Por ajo që bie në sy është edhe ngjashmëria e tij me këngëtaren Aurela Gaçe, gjë të cilën ndjekësit ka kanë vënë në dukje përmes komenteve. 

“Tamam si Aurela Gace e vogel”, komenton dikush. Kujtojmë se Fevziu ka pasur një karrierë të suksesshme në drejtimin e emisionit të tij televiziv.

 

Ditën e djeshme Blendi Fevziu festoi 53-vjetorin.

Gossip Showbiz

Jeto I Lumtur.al

Scroll to Top