JiL.al - Jeto i Lumtur

Dashuri dhe ngrohtësi, 4 shenjat e Horoskopit që “vdesin” për çdo gjë romantike. Po ju e gjeni veten?

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Dashuri dhe ngrohtësi, 4 shenjat e Horoskopit që “vdesin”

Cilat shenja të Horoskopit jetojnë për dashurinë? Ato janë katër dhe adhurojnë ngrohtësinë e romancën. Më poshtë njihuni më në brendësi me detajet.

Gaforrja

Gaforrja është aq romantike dhe e ndjeshme saqë fjalë për fjalë dominon shtëpinë dhe familjen e katërt. Ata janë aq të dashur dhe të varur nga të tjerët, saqë ndonjëherë u mjafton të shijojnë ndjenjat e tyre pavarësisht nga përfundimi i gjërave. Gaforrja drejtohet nga Hëna, planeti i emocioneve dhe botëve të brendshme, ku sundon romanca dhe besojnë në dashuri përgjithmonë.

Peshorja

A keni takuar ndonjëherë një Peshore që nuk ishte romantike? Gjithçka ka kuptim kur kujton se Peshorja drejtohet nga Venusi, planeti i bukurisë, dashurisë dhe luksit. Peshorja është plotësisht e dashuruar me idenë e dashurisë së vërtetë dhe sigurisht që nuk i duhet Dita e Shën Valentinit për ta kujtuar këtë.

Akrepi

Një Akrep mund të jetë vetëm intensiv dhe i pasionuar pas romancës. Duket sikur Akrepat po përpiqen gjithmonë kaq thellë për dikë dhe po dashurohen në të njëjtën mënyrë të thellë. Po, dashuria dhe romanca thyejnë monotoninë e realitetit dhe ju tregojnë diçka shumë më emocionuese. Pavarësisht nëse kjo dashuri zgjat apo zhduket, ju në mënyrë të pashmangshme ndryshoni në një farë mënyre. Akrepi thjesht i bie me fytyrë!

Peshqit

A keni takuar ndonjëherë Peshqit që nuk e kishin mendjen në re? Kjo sepse ata ëndërrojnë një botë shumë më magjike se realiteti dhe pa dyshim ajo është plot romancë. Peshqit udhëhiqen nga Poseidoni, planeti i ëndrrave, iluzioneve dhe imagjinatës….

https://jetoilumtur.al/

Scroll to Top