JiL.al - Jeto i Lumtur

Horoskopi ditor, e diel 5 qershor 2022

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

\

Dashi

Dita nuk do të jetë në një situatë të mirë, do të detyroheni të ndryshojë planetin. Këshillohet që të mos mërziteni, pasi janë që ndodhin. Gjatë pasdites do ecin më mirë dhe në mbrëmje do të keni mundësi të relaksoheni si dhe të komunikoni humorin, në atë që jeni më të dashur.

Demi

Kjo nuk do ju krijojë më shumë. Në do të mëngjesit merreni me disa detyra, ndërsa pasditja do jetë relaks total. Sa i përket dashurisë, raporti me partnerin do jetë i qetë, por mundohuni të bëni më shumë kujdes ndaj kërkesave të tij, pasi në të kundërt rrezikoni që ta humbni.

Binjakët

Kjo ditë do të jetë e mbushur me ulje ngritje. Në mëngjes t’iu duhet të merrni një vendim të lidhur me raportin në çift. Mendohuni para se të qëndroni. Sa i takon kushteve të mira po kalon një moment të keq, por shumë shpejt do të vijë zhvillimi pozitiv. Shëndeti paraqitet i mirë.

Gaforrja

Do të kaloni një ditë shumë pozitive. Do të merrni një lajm që do të lumturojë dhe do të bëjë një humor të mirë. Sa i përket dashurisë, favorizohet raporti në çift dhe takime të reja për ata që janë vetëm. Situata po shkon drejt përmirësimit.

Luani

Kjo e diel nuk do jetë aspak pozitive për të lindurit e shenjës së luanit. Ndërsa shpresonit se më në fund do pushonit, do ju duhet të zgjidhni një problem familjar i cili do ju mbajë në tension për orë të tëra. Mos u trembni pasi çdo gjë do shkojë në normalitet shumë shpejt. Sa i takon dashurisë, parashikohen debat me partnerin. Mund të ruani qetësinë dhe çdo gjë do të zgjidhet lehtësisht.

Virgjëresha

Do të keni një ditë më shumë se të qetë, ndaj mundohuni që të mirëni dhe të merreni me partnerin tuaj të cilin e keni lënë pas dore, për shkak të angazhimit të punës. Kjo nuk është ideale për të bërë të kushtueshme, pasi nuk do të keni kthjelltësinë e duhur për të marrë vendim. Shëndeti paraqitet i mirë, por kujdes me ato që hani.

Peshorja

Pritja e lidhur me përgjigjen për një vend pune do të bëni shumë nervoz. Mundohuni që tensionin tuaj të mos e shfryni tek partneri. Gjatë pasdites bëni të gjeni pak qetësi në shoqërinë e miqve tuaj të dashur, ndërsa në mbrëmje bëni pjesë në një event familjar, por nuk bëni një humor të duhur dhe mund të refuzoni.

Akrepi

Do t’iu duhet të zbuteni dhe të tregoheni të mirëkuptueshëm për të marrë atë që doni. Nuk do jetë e lehtë për ju, por në disa raste nuk bëni ndryshe. Sa i punës pritshmëritë janë të mira dhe çdo gjë do jetë e qetë. Një miqësi e re mund të mbushë ditën tuaj, tregohuni të vëmendshëm pasi mund të shndërrohet në më shumë se aq.

Shigjetari

Mund ta gjeni veten në një gjendje aspak të pëlqyeshme, pasi që mendonit se ishte vetëm miqësi, mund të duket ndryshe nga personi tjetër. Beqarët do të kenë mundësi të mira flirtimesh dhe njohjeje. Situata ekonomike paraqitet e mirë, por mund të keni një pamje të vogël.

Bricjapi

Në programin e ditës tuaj është relaksi në shtëpi, por do të ndodhin zhvillime që ju detyrojnë të dilni dhe të bëni disa që kanë rëndësi për njerëzit tuaj të dashur. Gjatë pasdites do gjeni kohë për të pushuar dhe në mbrëmje do të kaloni momente harmonike me partnerin.

Ujori

Kjo e diel nuk do të harrohet për shumë nga të lindurit është e lehtë për të bërë që të realizojnë një ëndërr të tyre, në fushën e ndjenjave ose të punës. Fati do të jetë në anën tuaj, sidomos për çështjet ekonomike, duke marrë një kontratë parash. Intuita juaj nuk do të gabojë.

Peshqit

Dita do të jetë e mbushur me grintë dhe do të merrni pjesë me entuziazëm në një mesazh të partnerit tuaj. Duke kaluar më shumë kohë bashkë, bëjnë komunikime raportin. Krijimtaria jua do jetë maksimale, duke marrë pamjen dhe pamjen e miqve tuaj. Situata ekonomike do jetë më se pozitive.

https://jetoilumtur.al/

Scroll to Top