JiL.al - Jeto i Lumtur

Semi dhe Donaldi lënë pas të shkuarën dhe pajtohen

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Pas lajmeve se ai dhe Bora janë ribashkuar, Donaldi ka marrë sërish vëmendjen. Ai dhe Semi Jaupaj janë shfaqur për herë të parë pas daljes nga “Big Brother VIP” krah njëri tjetrit.

Donaldi ka publikuar një video në Instastory ku iu bën thirrje ndjekësve të mos humbasin episodin e ri të “Më lër të flas” dhe krah tij shfaqet Romeo me Semin.

Këngëtarja do jetë e ftuara e radhës në emision ku pritet të thuhet shumë.

Kujtojmë që Semi dhe Donaldi ishin shumë miq gjatë Big Brother VIP, por pasi Donaldi nisi historinë me Beatrixën shoqëria e tyre u prish

Showbiz Info

Jeto I Lumtur.al

Scroll to Top