JiL.al - Jeto i Lumtur

Arjola e veshur me stil, por barku i saj merr gjithë vëmendjen

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Arjola Demiri është aktroja e njohur nga Shqipëria dhe që në publik u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër.

Ajo u bë e njohur me rolin e ‘Xhbanes’ në serialin shumë të popullarizuar, ‘O sa mirë’.

Ndërsa fama e saj preku kulmin si banorë e Big Brother Vip, ku me lojën e saj arriti t’i fitoj zemrat e shumë njerëzve.

Edhe pse nuk arriti natën fianle, Arjola doli fituese nga ky shoë, pasi produksioni ja dhuroi një banesë për të dhe fëmijët e saj në Tiranë.

Ajo se fundmi ka publikuar disa imazhe sapo ka dalë nga frizerka. E veshur me stil, Arjola ka ekspozuar barkun e saj të tonifikaur.

Edhe pse nënë e tre fëmijëve, trupi i Arjolës po duket si mos të kishte lindur asnjëherë.

Showbiz Info

Jeto I Lumtur.al

Scroll to Top