JiL.al - Jeto i Lumtur

Çfarë po ndodh me çiftin? Shtyhet martesa e Çiljetës dhe Alban Hoxhës/ Këngëtarja heq portierin e Partizanit nga…

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Historia e Çiljetës dhe Alban Hoxhës është ndër më të komentuarat në media. Çifti që kanë bashkë më shumë se gjashtë vite shpeshherë janë lakuar për një raport të komplikuar me ndarje dhe ribashkime. Prej më shumë sesa një vit, të gjithë jemi duke pritur dasmën e tyre, por dasmë ende nuk po shohim në horizont.

Muajin e shkuar, këngëtarja pranoi të ndante një foto të rrallë në çift dhe arsyeja ia vlente. Dyshja festoi përvjetorin e tyre të gjashtë dhe Çili na i zbuloi vetë këtë fakt në rrjetet sociale.

 

 

 

 

 

 

Jeto I Lumtur.al

Scroll to Top