JiL.al - Jeto i Lumtur

Era Istrefi sjell këngën e re, mahnit me paraqitjen

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Këngëtarja, Era Istrefi nuk ka pritur gjatë pas suksesit të jashtëzakonshëm që pati me këngën “Bebe”, ajo ka prezantuar sot këngën e tjetër.

Era publikoi projektin e ri muzikor të quajtur “TKRKT”

Në klip ajo paraqitet unike dhe në formë të mrekullueshme.

Teksti dhe muzika e këngës është realizuar nga vet artistja, kurse për ‘beat’-in u kujdes Claydee dhe Paris Kalpos.

Këngëtarja këtë projekt për herë të dytë e bëri në menaxhimin e ‘Leaf Management’.

Këngëtarja këtë projekt për herë të dytë e bëri në menaxhimin e ‘Leaf Management’. 

Showbiz Info

Jeto I Lumtur.al

Scroll to Top