JiL.al - Jeto i Lumtur

Kush është çifti më i ri i showbizit shqiptar?

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Një çift i ri i është konfirmuar në showbizin shqiptar. Bëhet fjalë për modelen e njohur, Dorina Gegiçi dhe menaxherin Denis Avdiu.

 

Dyshja kanë vendosur ta bëjnë publike lidhjen për ditëlindjen e Dorinës. Denisi ka publikuar një foto me modelen në Instagram, ku e ka uruar për këtë ditë të veçantë.

“Urime ditëlindjen”, ka shkruar menaxheri, ndërsa Dorina ia ka kthyer: “Të dua”.

Denis Avdiu është menaxher i këngëtarit Butrint Imeri, por njëherësh edhe themelues i kompanisë muzikore dixhitale AVD Digital.

Showbiz Info

Jeto I Lumtur.al

Scroll to Top