JiL.al - Jeto i Lumtur

Në një lidhje dashurie, njihuni me vajzën që i ka marrë zemrën Edit të Përputhen

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Edi ka nisur një lidhje dashurie. Burime për “Prive” kanë zbuluar identitetin e vajzës që i ka marrë zemrën.

Ajo quhet Fjona dhe është nga Kosova. Në një foto në Instagram ku ajo ka shkruar “Përgjithmonë vajza jote”, Edi ia ka kthyer “Përgjithmonë djali yt”.

Kujtojmë se Edi ishte një ndër konkurrentët më të komentuar në “Përputhen” dhe pëlqimi i tij ishte Ada.

Showbiz Info

Jeto I Lumtur.al

Scroll to Top