JiL.al - Jeto i Lumtur

Plasi KEQ! FIFI e quajti ”njeri i padëshiruar”, Arjola i përgjigjet ”dhëmbë për dhëmbë”: Siç duken ujqërit… Plasi KEQ! FIFI e quajti ”njeri i padëshiruar”, Arjola i përgjigjet ”dhëmbë për dhëmbë”: Siç duken ujqërit…

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

 

Plas debati i ashpër mes Arjola Demirit dhe Fifit - Gossip

 

Fifi ka thënë dje se një nga ish-banoret e “Big Brother Vip “ e ka bllokuar në rrjete sociale dhe bëhej fjalë për aktoren, Arjola Demiri.Dy ish-konkurrentet e BBV nuk i kanë rregulluar marrëdhëniet mes tyre dhe kjo gjë reflektohet edhe tani që ky “reality show” ka mbaruar. Pas këtyre lajmeve në adresë të saj, Arjola ka vendosur të reagojë qetë sisht në rrjetet sociale duke postuar një story ku shkruan:

”Lajkatarët duken si shokë, ashtu siç duken ujqërit si qentë. Kurrë mos e nënvlerëso fuqinë e një gruaje Alfa”, thotë Arjola në postimin e saj të fundit.

 

Njeri i padëshiruar", Arjola Demiri i përgjigjet "dhëmbë për dhëmbë" Fifit: Ujqër që duken si qen (FOTO LAJM) - Albeu.com

“Alpha” sic e shihni është edhe një nga tatuazhet që Arjola ka në krah dhe që tregon se vetbesimi është pika e saj më e fortë.

Burimi ShowBizz

 

Jeto I Lumtur

Scroll to Top