JiL.al - Jeto i Lumtur

Vajza e Alketa Vejsiut bën ndryshimin drastik në pamje

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Nikol, vajza e Alketa Vejsiut është kthyer në një nga personazhet më të ndjekur në Instagram ku numëron plot 20 mijë ndjekës.

Në fotot që postoi pak kohë më parë Nikol u komentua shumë për ngjashmërinë e madhe me Alketën e sidomos nga flokët bjondë. 

Por së fundmi ajo ka bërë një ndyshim në look-un e saj duke u bërë brune.

Nikol ka postuar një foto me pamjen e re dhe sigurisht komplimentat nuk kanë munguar, por ka edhe nga ata që mendojnë se i shkojnë më shumë bjonde. 

Sido që të jetë, Nikol brune apo bjonde duket super yll.

Showbiz Info

Jeto I Lumtur.al

Scroll to Top