JiL.al - Jeto i Lumtur

A e ndau Iliri 100 mijë EURO-shin? Sabiani HABIT me deklaratën e tij

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Çfarë ka ai më shumë se ty?!”/Iliri flet me Sabianin - Top Channel

 

Iliri dhe Sabiani janë dy nga miqtë më të komentuar të momentit. Ata e nisën shoqërinë e tyre në “Big Brother VIP” dhe po vazhdojnë edhe në ditët e sotme. Sabiani doli nga shtëpia disa javë përpara finales duke lënë mikun e tij ta vazhdojë lojën i vetëm, i cili fitoi çmimin 100 mije euro.

Pasi doli nga shtëpia, këngëtari u shpreh se nëse do të fitonte vetë, do ta ndante çmimin me Ilirin. I ftuar së fundmi në “Natën me Aulonën”, Sabiani u pyet nga moderatoja: “Ndonjë lek të dha?”.

“Këto janë gjëra që na përkasin vetëm mua dhe Ilirit. Nuk keni për t’i mësuar kurrë”, u përgjigj ai.

 

Jeto I Lumtur

Scroll to Top