JiL.al - Jeto i Lumtur

Beniada publikon imazhe nga pushimet, shfaqet tërheqëse

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

 

Modelja, Beniada Nishani vazhdon të jetë mjaft aktive me postime në rrjete sociale.

Në këtë postime modelja ndan përditshmërinë e saj me miqtë dhe fansat.

Së fundmi Beniada duket se po shijon disa ditë të mira pushimi.

Image

Modelja, Beniada Nishani vazhdon të jetë mjaft aktive me postime në rrjete sociale.

Në këtë postime modelja ndan përditshmërinë e saj me miqtë dhe fansat.

Së fundmi Beniada duket se po shijon disa ditë të mira pushimi.

ImageBeniada NishaniFOTO GALERI
Ajo sot në rrjetin social Instagram ndau disa imazhe atraktive nga plazhi, ku shfaqte linjat e saja trupore.

Ndryshe Beniada u bë e famshme nga pjesëmarrja e saj në “BBV”.

https://jetoilumtur.al/

Scroll to Top