JiL.al - Jeto i Lumtur

Dikur mikesha të pandara, Oriola Marashi dhe Kejvina Kthella i japin fund miqësisë! Kush është mashkulli që hyri mes tyre?

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Ato që dikur ishin dy nga mikeshat më të mira në showbizin shqiptar dhe shpreheshin se për njëra-tjetrën do sulmonin këdo, sot kanë prishur raportet me njëra-tjetrën. Po flasim për dy vajzat seksi Kejvina Kthella dhe Oriola Marashi.

 

Fillimisht është vënë re se dy modelet nuk ndiqen më në Instagram. Ato janë shumë aktive në këtë rrjet social ku shpesh shfaqeshin bashkë dhe bënin postime për njëra-tjetrën. Mirëpo, tanimë nuk ndiqen më dhe në ditët e sotme një ‘unfollow’ në Instagram përkthehet shpesh në prishje të marrëdhënieve.

 

 

https://jetoilumtur.al/

Scroll to Top