JiL.al - Jeto i Lumtur

“Kur ka qenë Trixa në sfilatë te Valdrini ti ke qenë…”, ndjekësit shpërthejnë ndaj Bora Zemanit

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

 

Trekëndëshi i famshëm Bora-Donald-Beatrix është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes.

Madje raporti mes Donaldit dhe Borës sërish ka marrë vëmendje të madhe.

Gjithashtu nga ana tjetër edhe reagimet e Trixës.

Por së fundi është Bora ajo e cila po kryqëzohet nga ndjekësit pasi gjatë after party-t të organizuar nga Valdrin Sahiti në sfilatën më të madhe të modës në Prishtinë ajo u shfaq krah Donaldit.

E në mesin e shumë komenteve një ndjekëse i ka përmendur sfilatën dhe Trixën.

 

“Kur ka qenë Beatrix Ramosaj në këtë sfilatë të Valdrinit ti je marrë me skenare se si të arrish këtu ku je, ik moj femër e lig”,

 shkruhet në komentin e saj.

Komente të tilla Bora është duke u përballur që mbrëmja e së hënës.

 

https://jetoilumtur.al/

Scroll to Top