JiL.al - Jeto i Lumtur

Me cilën nga vajzat e showbizit ka flirtuar dhe nuk i është përgjigjur? Përgjigjet Romeo, zbulon dhe arsyen e ndarjes nga Aleksia!

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Aktori Romeo Veshaj është padyshim njëri prej personazheve më të përfolur të botës së Showbizit.

I konsideruar shpesh si një nga meshkujt më seksi të showbizit shqiptar, shumë kuriozitet ka rreth jetën personale dhe flirteve të tij me vajzat e njohura.

Gjatë një loje në “Më lër të flas” Romeo u pyet se me cilën nga vajzat e shoëbizit ka flirtuar por ajo nuk i është përgjigjur.

“Nuk ka ndodhur. Të gjithave që u kam shkruar më kanë shkruar”, u përgjigj aktori nuk mos thënë emra.

Gjithashtu i pyetur se pse i dha fund lidhjes së fundit Romeo u shpreh thjesht se nuk ngjiti dhe kërkoi të mos i bëhej më kjo pyetje.

“Nuk ngjiti, mos më pyesni më”, u shpreh aktori.

https://jetoilumtur.al/

Scroll to Top