JiL.al - Jeto i Lumtur

Me lot në sy dhe në gjendje jo të mirë, çfarë i ka ndodhur Loredanës

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Me lot në sy dhe në gjendje jo të mirë, çfarë i ka ndodhur Loredanës

 

 

Loredana është njëra nga artistet më të suksesshme të momentit. Ajo gjithashtu është shumë e komentuar edhe për jetën e saj private.

Së fundmi, Loredana i ka befasuar të gjithë me postimin e fundit. Ajo është shfaqur me lot në sy dhe në gjendje jo të mirë, por kësaj radhe ka të bëjë me diçka tjetër.

Reperja e njohur vuan nga alergjitë sezonale dhe këtë e ka treguar përmes një foto në ‘Instastory’, ku shihej pa makeup dhe me lot në sy.

“Polena është ‘çmendur’ këtë vit.”, ka shkruar ajo duke treguar se vuan nga një alergji.

 

https://jetoilumtur.al/

Scroll to Top