JiL.al - Jeto i Lumtur

Mikela tregon momentin më të vështirë në ‘Përputhen’ dhe ka të bëjë me Erionin..

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

 

Gjynah”, nëse vërtetë po prishet çifti i mundshëm Mikela–Erion… - Përputhen,  21 Dhjetor 2021 - YouTube

 

 

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Mikela ishte së fundmi e ftuar në “Natën me Aulonën”, ku foli për rrugëtimin e saj në programin e dashurisë. Gjatë intervistës ajo zbuloi momentin më të vështirë. Mikela tha se bëhet fjalë për puntatën kur goditi me shuplakë Erionin. Ish-konkurrentja u shpreh se ajo shuplakë i dhembi më shumë asaj se Erionit. Mikela e konsideroi veprimin si të nxituar.

 

Jeto I Lumtur

Scroll to Top