JiL.al - Jeto i Lumtur

Nëna e Ledrit tregon emrin e këngëtarit që do të këndojë në dasmën e reperit

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë prindër të një vajze.

Por ata nuk kanë bërë një ceremoni martesore bashkë, shkruan lajmi.net.

Edhe pse asnjëri nga të dy nuk kanë folur rreth kësaj, ishte nëna  e reperit që së fundi ka përmendur dasmën.

Nëna e Ledrit, Xheraldina Vula, e kishte të ftuar në emisionin e saj, Sabri Fejzullahun, ku edhe sqaroi se nëse një ditë Ledri vendos të bënte dasëm është pikërisht, Sabria ai i cili do të këndoj në dasmën e reperit.

https://jetoilumtur.al/

Scroll to Top