JiL.al - Jeto i Lumtur

Robert Berisha nuk është më beqar.

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

 

Këngëtari dhe moderatori kosovar ka treguar se është në lidhje të re dashurie.

 

I ftuar në emisionin “Pardon My French”, këngëtari nga Kosova ka zbuluar edhe emrin e të dashurës, Laureta.

Pas një hulumtimi në profilin e Robertit, u zbulua se e dashura tij është biondja bukuroshe Laureta Maqedonci.

 

 

Por jo vetëm.

Këto dyshime iu ka vënë vulën postimi i fundit i Lauretës në instastorie, ku një detaj i Robertit është vënë re edhe te një fotografi që ajo ka publikuar, që është po e njëjta bluzë me atë të këngëtarit.

Përndryshe, Roberti ka dy vite që i ka dhënë fund martesës me artisten Nora Istrefi me të cilën ka një vajzë të quajtur Renne.

 

http://Jetoilumtur.al

Scroll to Top