JiL.al - Jeto i Lumtur

Publikohet fotografia e parë e Robertit me Lauretën së bashku

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Këngëtari dhe prezantuesi, Robert Berisha, javë më parë zbuloi se është në një lidhje të re dashurie.

Ai në një intervistë në Shqipëri bëri të ditur se po shijon një romancë të re me një vajzë të quajtur, Laureta.Me një vështrim të shkurtër në rrjete sociale, u mësua se vajza në fjalë ishte modelja Laureta Maqedonci.

Image

Roberti dhe Laureta

Dyshja, të cilët duket se janë në kulmin e dashurisë, teksa tani është publikuar edhe një fotografi e tyre e përbashkët si çift.

Ka qenë Laureta ajo e cila ka shpërndarë një fotografi në InstaStory përkrah partnerit të saj.

Lidhja e Berishës vjen disa vite pas ndarjes nga artistja shqiptare, Nora Istrefi, me të cilën ndan vajzën Renee.

Që nga ndarja me krijuesen e hitit “Anna”, Roberti nuk është se ka qenë i përfshirë në ndonjë romancë të re.

https://jetoilumtur.al/

Scroll to Top