JiL.al - Jeto i Lumtur

Sabiani mungoi në dasmën e Ilirit, Monika hedh një “thumb”

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Ilir Shaqiri dhe bashkëshortja e tij Emanuela Morini kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me një ceremoni martesore buzë detit. Ndërkohë, që ceremonia dukej mjaft e bukur, ajo që nuk kaloi pa u vënë re ishte mungesa e mikut të tij, Sabianit.

Iliri dhe Sabiani u bënë miq të ngushtë brenda mureve të shtëpisë së “Big Brother Vip”, madje ata i referoheshin njëro-tjetrit si vëllezër.

Mungesën e Sabianit nuk e ka kaluar pa “thumbuar”, aktorja Monika Lubonja. Ajo ka publikuar në InstaStory një shprehje që thotë :

“Gjithçka është e përkohshme” duke iu referuar kështu miqësisë së Sabianit dhe Ilirit.

Image

https://jetoilumtur.al/

Scroll to Top