JiL.al - Jeto i Lumtur

Sarah Berisha dhe Dj Pm kanë një “shqetësim”, e zbulon vetë çifti…

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

 

Sarah Berisha dhe Dj PM janë kthyer në një ndër çiftet më të pëlqyer të showbizz-it shqiptar. Dyshja, të cilët nisën një romancë gjatë kohës që ishin brenda shtëpisë së Big Brother VIP, duken më të lumtur se kurrë me njëri-tjetrin por kanë dhe disa “shqetësime”.

Sarah ka publikuar një fotografi në rrjete sociale krahas së cilës ka shkruar: “Mos më beso mua kur them se jam gati për 5 minuta.”

Kjo ka tërhequr vëmendjen e PM, i cili ka shkruar: ‘Veç 5 minuta a?” Ndërsa Sarah ia kthen: “Ti mos fol se vonohesh për vete.”- tha ajo.

 

 

Jeto I Lumtur

 

 

Scroll to Top