JiL.al - Jeto i Lumtur

‘’U pajtua Donaldi e Bora, po ju?’’/ Bruno konfirmon ndarjen nga Ana..

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Bruno Shemsho dhe Florjana Gjini, një nga çiftet e formuara brenda programit të dashurisë “Përputhen”, i kanë dhënë fund lidhjes. Dyshimet për një ndarje filluan prej disa javësh dhe tanimë kjo është një fakt.

Vetë Bruno Shemsho gjatë një live-i së fundmi ka konfirmuar ndarjen nga Ana.

Një ndjekës ka shkruar në komente: “U pajtua Donaldi e Bora nuk po pajtohesh ti me Anën.”

“Ca pajtohen, ca ndahen, kështu paska qenë e shkruar. Ah si qenka dashnia”, është përgjigjur ish-konkurrenti i Përputhen.

Scroll to Top