JiL.al - Jeto i Lumtur

VIDEO/ Bora dhe Donaldi kapen “mat” bashkë, pamjet që u bënë virale në rrjet

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

VIDEO/ Bora dhe Donaldi kapen “mat” bashkë, pamjet që u bënë virale në rrjet

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë kapur mbrëmë “mat” në shoqërinë e njëri-tjetrit. Ata kanë qenë të ftuar në sfilatën e stilistit të njohur shqiptar, Valdrin Sahiti.

E teksa të gjithë po prisnin çfarë do ndodhte po të përballeshin, ata kanë surprizuar duke u shfaqur krah njëri-tjetrit.

Në ‘after-partyn’ e organizuar pas sfilatës moderatorja e njohur dhe aktori i humorit kanë qëndruar bashkë në një tavolinë teksa pamjet janë bërë virale.

Në rrjetet sociale janë publikuar foto e video të dyshes e cila duket se me daljen e parë publike bashkë ka konfirmuar ribashkimin. Vetë ata nuk kanë bërë asnjë postim së bashku.

https://jetoilumtur.al/

Scroll to Top